Únor 2012

Informace o připravované re-edici alba Teenage Dream od Katy Perry

26. února 2012 v 14:04 | Scarlet |  Novinky o Katy

oficiální cover
27.března 2012 - to je datum , kdy vyjde re-edice alba Teenage Dream - ta ponese název :Teenage Dream - The Complete Confection.Najdeme v ní tři nové songy - včetně Part Of Me.
Teenage Dream - The Complete Confection obsahuje 12 songů z originální verze alba TD.Již zmiňované tři nové ,také novou verzy E.T ft. Kanye West , Last Friday Night ft. Missy Elliot a akustickou verzy singlu The One That Got Away , kterou produkoval John Brion.Bonusem je sedmiminutový mix všech number one singlů od Tommie Sinshine.
KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM - MŮJ PŘEKLAD

Katy Perry a Russell Brand jsou rozvedeni! (super.cz)

10. února 2012 v 7:33 | Scarlet |  Novinky o Katy
Jeden rok, tři měsíce a šestnáct dní trvalo manželství zpěvačky Katy Perry (27) a komika Russella Branda (36). Po 473 dnech legální existence jejich manželství ukončil soud v úterý 7. února. Katy a Russell se přitom rozešli loni v prosinci, předposlední den roku pak požádali o rozvod.
Protože dokázali manželé vyřešit své finanční závazky a vztahy, rozhodl se soudce Marc Marmaro z Los Angeles, že není důvod dále existenci vztahu prodlužovat a 7. února dvojici oficiálně rozvedl.
Podle kalifornských zákonů jsou a Katy a Russell stále manželi, neboť pro nabytí právní moci je třeba čekat od verdiktu soudu šest měsíců. Definitivně svobodní budou i před kalifornskými zákony až 14. července tohoto roku.
Katy Perry se také vrátila ke svému dívčímu jménu. Po svatbě s Russellem byla Katheryn Elizabeth Brand, teď bude opět Katheryn Elizabeth Hudson.


katyperryweb.blog.cz - 2009 - 2012 - KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM