Leden 2012

Katy Perry : The Sims 3 Showtime - Promo photos + Info

28. ledna 2012 v 13:14 | Scarlet |  Novinky o Albu Teenage Dream a jeho re-edici
Electronic Arts společně s Katy Perry vytvořily další verzy populární hry The Sims.V rozšíření s Katy Perry mají hráči možnost se stejně obléknou , vystupovat ,používat věci inspirované Katy a mnoho dalšího...

Katy je již dlouhou dobu fanynkou The Sims , řekla : Vždycky jsem přemýšlela , jaké by to asi bylo být nakreslená a nyní jsem Sim !Miluju , že můžete hrát za různé postavičky v rozličných příbězích.Je doopravdy cool vidět Simíka , při vystoupení na podiu , které vipadá přesně jako z California Dreams Tour.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


¨KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM - MŮJ PŘEKLAD

Katy Perry má modré vlasy !

22. ledna 2012 v 18:11 | Scarlet |  Novinky o Katy
fotka pochází z nedávné propagace parfému Purr Miami.
Katy se svými vlasy velice ráda experimentuje.Aktuálně se z ní stala modrovlásla a musím říct , že jí to fakt sekne.Doufám , že jí tato barva vydrží alespoň o trochu déle než předešlá - blonďatá ! :)
fotka byla pořízena při natáčení reklami pro Adidas(12.1.12)

KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM

Katy Perry : The One That Got Away - Acoustic Version

22. ledna 2012 v 17:59 | Scarlet |  Novinky o Katy
Katy vydala na iTunes akustickou verzy nejnovějšího singlu The One That Got Away.
O vydání této verzi se zmínila i na twitteru :
Spediální překvapení pro Vás na iTunes.Užasný Jon Brion a Já jsme udělali akutickou verzy TOTGA - #the1thatgotaway.
Před čtyřmi dny bylo zveřejněno speciální lyric video , ve kterém najdete i akordy !

KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM

Katy Perry prodala 5 milionů digitálních kopií singlu E.T !

22. ledna 2012 v 17:52 | Scarlet |  Novinky o Katy
kliknitím se dostanete na oficiální videoklip k E.T - OBRÁZEK NEKOPÍRUJTE - má tvorba

Katyn song E.T ve spolupráci s rapperem Kanyem Westem tento týden dosáhl počtu 5 milionů digitálně prodaných kopií !E.T jejiž čtvrtým singlem , který překonal hranici pěti milionů.Před ním se to podařilo singlům Firework , California Gurls ft. Snoop Dogg a Hot N Cold.

KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM

Konec velké lásky: Katy Perry a Russell Brand požádali o rozvod (super.cz)

3. ledna 2012 v 7:25 | Scarlet |  články , rozhovory
Spekulace o krizi v manželství se zpěvačkou Katy Perry (27) Russell Brand (36) ještě nedávno popíral, ale po vážné předvánoční hádce, kdy oba trávili svátky tisíce kilometrů od sebe, je to jasné. Nejdřív dvojice sundala snubní prstýnky a nyní už jsou k nahlédnutí i vyplněné rozvodové papíry. Důvodem ukončení čtrnáctiměsíčního manželství byly jak jinak, než nepřekonatelné rozdíly...
Žádost o rozvod přitom překvapivě podal Brand a média již začala spekulovat, jak by to mohlo vypadat s jejich majetkovým vyrovnáním. Podle britského deníku Daily Mail by si herec a komik Brand mohl přijít až na 20 miliónů liber (620 miliónů korun). Dvojice totiž před svatbou nepodepsala předmanželskou smlouvu a jmění, ke kterému oba v době manželství přišli, se tak bude dělit na půl. Jelikož je to právě popová hvězda Perry, která vydělávala výrazně víc, Brand by tak na rozvodu mohl podle kalifornských zákonů i pořádně vydělat.
Dvojice, jež se seznámila během natáčení komedie Dostaň ho tam v roce 2008, ale randit spolu začala o pár měsíců později po předávání cen MTV, se brala v říjnu 2010 při obřadu v Indii. Podle jejich známých měli od začátku poměrně bouřlivý vztah plný hádek a následných usmiřování, ale tentokrát už pomyslný pohár trpělivosti obou přetekl. Vánoce již trávili odděleně, Brand v Londýně, Katy s přáteli na Havaji.

katyperryweb.blog.cz - 2009 - 2012 - KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM